Direktori Pegawai

    Bahagian / Unit :  
    Nama Pegawai :  

Nota : ** Anda perlu menambah @melaka.gov.my kepada emel pegawai bagi tujuan penghantaran emel

Bil Nama & Jawatan Gred No Telefon Emel
1. YB Datuk Roslan Bin Ibrahim JUSA B 06-2307580 roslanibrahim
Pegawai Kewangan Negeri / Ketua Pegawai Maklumat (CIO)
2. Kosong M54 06-2307672
Timbalan Pegawai Kewangan Negeri
3. Norifah Bt. Nordin WA54 06-2307680 norifah
Bendahari Negeri

Unit Belanjawan dan Pinjaman

Bil Nama & Jawatan Gred No Telefon Emel
1. Puhnitha Devi a/p Durairaju M48 06-2307529 puhnitha
Ketua Penolong Pegawai Kewangan Negeri
2. Adni Fatem Bt. Abd. Malik N44 06-2307530 adni
Pegawai Tadbir (Belanjawan)
3. Normah Bt. Ahmad N32 06-2307489 normah.a
Penolong Pegawai Tadbir (Belanjawan)
4. Razali B. Ab Rahman W29 06-2307534 razali.abrahman
Penolong Akauntan - Belanjawan
5. Hasidah Bt. Abdul Manan W22 06-2307533 hasidah
Pembantu Tadbir (Kewangan) - Pinjaman

Unit Hasil

Bil Nama & Jawatan Gred No Telefon Emel
1. Mohamad Ashraf Bin Azmi M41 06-2307859 ashraf
Penolong Pegawai Kewangan Negeri
2. Muhd Ady Shukrie Bin Mohd Saru W29 06-2307487 adyshukrie
Penolong Akauntan

Unit Perolehan dan Pengurusan Aset

Bil Nama & Jawatan Gred No Telefon Emel
1. Sharifah Ridzuah Bt. Syed Sayuthi M44 06-2307638 ridzuah
Penolong Pegawai Kewangan Negeri
2. Nor Hazira Bt. Sahari N29 06-2307584 norhazira
Penolong Pegawai Tadbir
3. Roslini Bt. Mohamad@Yusop N26 06-2307385 roslini
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)

Unit Analisa dan Pemantauan Pelaburan

Bil Nama & Jawatan Gred No Telefon Emel
1. Datuk Hjh. Radhuana Binti Salleh N48 06-2307537 radhuana
Ketua Penolong Pegawai Kewangan Negeri (AP)
2. Nur Adibah Bt. Adam WA41 06-2307249 nuradibah
Akauntan (Pelaburan)
3. Mohd Fadzil Bin Mohd Yusof W29 06-2307384 mfadzil
Penolong Akauntan
4. Intan Syafinaz Bt. Mustapha W29 06-2307841 intansyafinaz
Penolong Akauntan

Unit Pentadbiran dan Pengurusan Sumber Manusia

Bil Nama & Jawatan Gred No Telefon Emel
1. Aida Suhana Bt. Barudin M44 06-2307466 aidasuhana
Penolong Pegawai Kewangan Negeri (Khidmat Pengurusan)
2. Suraya Binti Saad N30 06-2307581 surayasaad
Setiausaha Pejabat
3. Azliana Bt. Mohamd Amin N29 06-2307528 azliana.m
Penolong Pegawai Tadbir
4. Tharnis a/l Rengasamy N29 06-2307756 tharnis
Penolong Pegawai Tadbir
5. Rozia Bt. Beram N22 06-2307805 rozia
Pembantu Tadbir(Perkeranian / Operasi)

Unit Pengurusan Kewangan dan Pemantauan Audit

Bil Nama & Jawatan Gred No Telefon Emel
1. Hairiah Bt. Rasimin N44 06-2307467 hairiahs
Pegawai Tadbir (Pengurusan Kewangan & Pemberian Dalam Negeri)
2. Noor Ashikin Bt. Janudin N41 06-2307468 noor.ashikin
Pegawai Tadbir (Amanah & Pemantauan Audit)
3. Ummu Hani Bt. Salim W29 06-2307633 ummuhani
Penolong Akauntan
4. Nur Wahidah bt. Ramly N29 06-2307576 nurwahida
Penolong Pegawai Tadbir
5. Norlizah Bt. Abdul Karim W29 06-2307667 norlizah
Penolong Akauntan

Unit Komputer

Bil Nama & Jawatan Gred No Telefon Emel
1. Nora Binti Mokhtar F44 06-2307599 noramokhtar
Pegawai Teknologi Maklumat
2. Mohd Fadzlezam Bin Sulaiman FA32 06-2307290 fadzlezam
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat
3. Hazel Bazlila Binti Hamdan FA29 06-2307464 hazel
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat

Unit Perkhidmatan dan Operasi

Bil Nama & Jawatan Gred No Telefon Emel
1. Rosliah Sigoh W48 06-2307527 rosliah
Ketua Penolong Bendahari Negeri
2. Norlinawati Bt. Zulkefli W32 06-2307589 norlinawatiz
Penolong Akauntan
3. Norifah Bt. Wahab W29 06-2307285 norifah
Penolong Akauntan - Gaji
4. Kosong W26 06-2307588
Pembantu Tadbir (Kewangan) - Terimaan
5. Fadzilahwati bt. Sumar W22 06-2307590 ila
Pembantu Tadbir (Kewangan) - Semak

Unit Akaun

Bil Nama & Jawatan Gred No Telefon Emel
1. Zalinah Bt. Hamzah W36 06-2307388 zalinah
Penolong Akauntan
2. Nur Farhana Bt. Kamaludin W29 06-2307464 farhana
Penolong Akauntan

Unit Khidmat Perunding SPEKS

Bil Nama & Jawatan Gred No Telefon Emel
1. Norfaizah Bt. Hassan WA41 06-2307779 norfaizah
Penolong Bendahari Negeri
2. Nor Azizan Bt. Zahabudin W32 06-2307299 norazizan
Penolong Akauntan
3. Noor Rusydah Bt. Nordin W29 06-2307546 rusydah
Penolong Akauntan
4. Roslinda Bt. Latib W22 06-2307574 roslinda
Pembantu Akauntan

Portal MelakaSistem Pengurusan Aduan AwamIntranet MelakaPortal HRMISPortal e-Bil MelakaSistem eSPEKS

MyGovernementLaman Web JPMPortal Rasmi MAMPULaman Web KSNGerbang SMSMDEC

PENAFIAN :  Pihak Kerajaan Malaysia dan Jabatan Kewangan dan Perbendaharaan Negeri Melaka tidak bertanggungjawab atas apa-apa kesilapan atau ketinggalan yang mungkin berlaku dan tidak sekali-kali boleh dipertanggungkan atau dipertanggungjawabkan bagi apa jua kerugian, termasuk tanpa batasan, kerugian khusus, tidak langsung atau berbangkit yang timbul daripada atau berkaitan dengan penggunaan atau kebergantungan maklumat yang terkandung dalamnya, sama ada melalui tindakan dalam kontrak atau tort atau selain daripadanya tidak kira bagaimana jua sekalipun.

Paparan terbaik menggunakan pelayar Internet Explorer 7.0 atau Mozilla Firefox dengan resolusi skrin 1024x768.
Hak Cipta © 2014, Jabatan Kewangan dan Perbendaharaan Negeri Melaka.
Peta Laman | Soalan Lazim | Dasar Privasi dan Keselamatan